Uncategorized

Oglas za posao – Službenik prodaje

Broj: 59/23
Datum: 23.03.2023.

Predmet: Oglas za posao

“Bontex” Maglaj d.o.o. na osnovu ukazane potrebe, raspisuje oglas za prijem novog radnika na poziciju:

SLUŽBENIK PRODAJE – jedan izvršilac (m/ž)
OPIS POSLA:
– Poslovi vezani uz pretprodajni i prodajni proces ( zaprimanje i izrada narudžbenica, faktura, prijemnica i otpremnica, rad sa tehničkom dokumentacijom i sl.).
– Svakodnevni kontakt sa kupcima, lično ili putem telefona i e-maila,
– Postprodajne aktivnosti (zavođenje dokumentacije, vođenje arhive),
– Praćenje zaliha i kontrola stanja skladišta,
– Ostali administrativni poslovi vezani za prodaju

USLOVI:
– SSS-IV stepen,
– Izražena komunikativnost i elokventnost,
– Organizovanost i tačnost,
– Odgovoran i profesionalan pristup poslu,
– Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office i Internet),
– Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Mjesto obavljanja rada: Liješnica bb Maglaj-

Oglas ostaje otvoren sedam dana od dana objave

Zainteresovani kandidati prijavu mogu poslati na mail: info@bontex.ba ili dostaviti lično u prostorije firme u Liješnici-